FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.4 2012-02-25, Olsztyn

Szykuje się kolejna wycieczka w głąb reggae, ska, soulu i rocksteady. Przez ten magiczny świat muzyki poprowadzą Cię stali przewodnicy - Husky, Danny Mod i Real Cool Sound. Bilet... wiďż˝cej »

reklama

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!

6T's Club i DJ Anusz

6T's Club i DJ Anusz

6T's Club i DJ Anusz
2008-03-16
Warszawa
miejsce: Zwiąż Mnie
start: 21
cena: 0

Zapraszamy 16 lutego do klubu ZwiążMnie na ostrą potańcówkę w starym, dobrym stylu. Odpowiednio mocną i dużą dawkę ska, soulu, reggae i funku zapewni Wam 6T's Club, natomiast DJ Anusz rozgrzeje parkiet old schoolowym hip hopem i, a jakże, soczystym funkiem. I nie ma przebacz, nie zejdziesz z parkietu do bladego świtu!

Słów kilka o grajkach:

6T's Club (czyli Pan Myszon i Pan Truścin) już od ponad roku kręci imprezy w Warszawie. Gramy głównie w Dobrej Karmie i Radio Luxembourg sporadycznie w innych miejscach. Graliśmy też
kilka razy gościnnie na Reggaefazie w Jadłodajni. Jesteśmy spadkobiercami (obok Bigger Boss SS) Booyaka Sound System - nieistniejącego już co prawda, ale jednego z pierwszych i chyba najbardziej znanego w środowisku fanów ska soundu grającego tylko taką muzę.

W repertuarze mamy głównie old school: ska z lat 60 tych (chociaż także 2Tone nam się zdarza, a i inne nowocześniejsze eksperymenty też), reggae, rocksteady, stary soul, funk i rhythm'n'blues.
Imprezowy nastrój nakręcamy nie tylko za pomocą swoich jakże cennych płyt, ale także paszczowo: nasza bezpretensjonalna konferansjerka rozbuja równie dobrze publikę lansiarskich warszawskich klubów, jak i podstarzałych gości sanatorium w Ciechocinku. Ale najbardziej lubimy grać dla Was; )
Nie raz i nie dwa pomagali nam w rozkręcaniu imprezy przyjaciele: trębacz Reda (powszechnie tutaj zresztą znany Wink i Earl Jacob (Tisztelet sound).

Dj Anusz jest dejotem z prawdziwego zdarzenia. Pomijając już, że jego selekcja to same perełki hip hopu i funku, to na dodatek jego umiejętności w miksowaniu i skreczu zrobią wrażenie nawet na najbardziej wybrednych. Anusz kocha to, co robi i kurka siwa, robi to naprawdę dobrze Smile

Termin: 16 lutego 2008, godzina 21
Miejsce: ZwiążMnie (ul. 11 Listopada 22)
Wejście: darmoszka

2008-03-25 - mbpowrót »