Europejska trasa Gypsy Ska Orquesta

Gypsy Ska Orquesta to zespół pochodzący z Caracas w Wenezueli, doskonale znany w naszym kraju. Przede wszystkim za sprawą Victora Quero, udzielającego się także chociażby w Ziggie... więcej »

aktualności

reklama

Smooth Beans w Polsce!

Smooth Beans w Polsce!

Smooth Beans w Polsce!

W grudniu SMOOTH BEANS, doskonały hiszpański zespół grający rocksteady / early reggae, rusza w trasę po Europie, w czasie której odwiedzą także dwa miasta w Polsce.

Smooth Beans został założony w 2008 r. w Kantabrii (wspólnota autonomiczna w Hiszpanii). Ma na koncie jeden 7-calowy singiel oraz dwa albumy, "At Low Fyah!" (2010 r.) i "Keep Talking" (2013 r.). W skład zespołu wchodzi 6 osób: Rudy King (wokal, gitara), Fran Ceballos (gitara, chórki), Alfonso Alonso: (instrumenty klawiszowe), Ufo San José (perkusja), Javier Más (bas, chórki) oraz Juanra Gómez (instrumenty perkusyjne, chórki).

Trasa rozpocznie się 4 grudnia w niemieckim Köln, a zakończy 14 grudnia w Erfurcie. W międzyczasie Smooth Beans zagra także w Belgii (Bruksela), Francji (Dijon), Polsce (Łódź i Olsztyn) oraz Lipsku i kilku innych niemieckich miastach.


Größere Kartenansicht

Pierwszym przystankiem w naszym kraju będzie Łódź, gdzie Smooth Beans zagra 11 grudnia w Klubokawiarni Granda. Przed i po koncercie o odpowiednią oprawę muzyczną zadba Hot Shot Sound.

Łódź

Dzień później Smooth Beans uda się do Olsztyna (do klubu Nowy Andergrant), gdzie zagra personami doskonale znanymi z Płonącego Narożnika. Przed Hiszpanami zagra Soul Pistols, natomiast o odpowiednie dźwięki z winylowych płyt - przed występami kapel, jak również po nich - zadbają Real Cool Sound oraz Husky.

image

Już teraz warto zacząć wprawiać się w koncertowy nastrój. Ułatwią to klipy Smooth Beans oraz oba albumy dostępne do odsłuchu na bandcampie Liquidator Music.









Polecamy także wywiad z Rudym przeprowadzony przez Hot Shot Wear.

2013-10-28 - Raulpowrót »