Diana Levi & Upbeat Quartet w Tygmoncie! 2012-02-23, Warszawa

Ska vs. Reggae vs. Digital Dub z elektryzującym żeńskim wokalem? Eksperymentatorzy około jamajskich brzmień spod znaku ska, rocksteady i jazzu zaprosili do wspólnych... więcej »

koncert na głownej

Wszelkie sprawy techniczne dotyczące funkcjonowania forum i całego serwisu

koncert na głownej

Postprzez chudy Cz mar 04, 2010 15:59

Tak sobie myślę, że na stronie głównej tam gdzie wyświetlane są koncerty po prawej stronie można by zmienić układ informacji z [data][kapela][miasto] na [data][miasto][kapela]. Nie wiem jak inni, ale mi osobiście jak widzę np. 5 koncertów Ziggie Piggie, a nie widzę miasta to nie chce mi się wchodzić w każdy żeby zobaczyć czy może przypadkiem graja w Częstochowie. Gdybym widział nazwę swojego miasta to z pewnością bym wszedł zobaczyć co to jest za gig.

Wydaję mi się, że tak było by lepiej. Sądzę tak tym bardziej, iż przez obecny układ informacji opuściłbym pewnie koncert wyżej wspomnianej kapeli w st.city. Na plakaty na mieście już chyba dawno wszyscy przestali liczyć:)
chudy
 
Posty: 1102
Dołączył(a): Pn cze 07, 2004 20:10
Lokalizacja: Częstochowa

Powrót do Forum techniczno - organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości